20 dizajnom nadupaných Instagram účtov, ktoré ťa nenechajú zaspať

20 dizajnom nadupaných Instagram účtov, ktoré ťa nenechajú zaspať

Inšpirácie nikdy nie je dosť. Premeňte bezcieľne scrolovanie po Instagrame na pokladnicu plnú nápadov. Mnoho umelcov, či dizajnérov zdieľa svoj pracovný progres prostredníctvom sociálnych médií, kde týmto spôsobom prichádzajú k novému publiku a oslovujú potencionálnych zákazníkov.

Instagram je platforma, ktorá je ako stvorená na prezentáciu dizajnérskej práce. Mnohých z vás potešia najmä fotografie zo zákulisia tvorby jednotlivých umelcov a dizajnérov. Toto je náš výber najlepších Instagram účtov plných vizuálnej pastvy pre oči. Nechajte sa nakopnúť a nebojte sa zdieľať svoju prácu aj vy…

1. Luke Choice ­@velvetspectrum

Back to LA tomorrow, but can't wait to come back to NYC for @29rooms in September! 📸 @rockienolan

A post shared by Velvet Spectrum (@velvetspectrum) on

Velvet Spectrum je Instagram účet, kde austrálsky dizajnér Luke Choice, momentálne pracujúci v New Yorku zhromažďuje svoje jedinečné, hravé a hlavne oku lahodiace práce. Na @velvetspectrum nájdete nielen inšpiratívny dizajn a ilustrácie, ale aj kinetickú typografiu.

2. Pavlov Visuals ­@pavlovvisuals

Pavlov Visuals je globálna kreatívna firma so sídlom v USA a v Amsterdame, ktorú založili dvojčatá, Ryan a Calvin Sprague spolu s ich dlhoročným priateľom Joshom Lacey. Ich Instagram je plný zaujímavej typografie, geometrických ilustrácií a vektorovej grafiky.

3. Jacob Eisinger ­@yippiehey

Tento nemecký dizajnér a ilustrátor, ktorý sa špecializuje na 3D grafiku zhromažďuje na svojom Instagram účte mnoho moderného dizajnu a občasné zákulisné fotografie zo života dizajnéra.

4. Hey Studio ­@every_hey

Barcelonské grafické štúdio “Hey Studio” svoj account na Instagrame využívajú ako takú malú výkladnú skriňu minimalizmu. Pokiaľ máte v obľube flat dizajn a popkultúru, toto je presne to, čo hľadáte. Nájdete tu minimalistické ilustrácie popkultúrnych postáv.

5. June Digan ­@junedigann

 

June Digan je typografka z Filipín. Jej štýl je v celku unikátny. Používa moderný štýl kresby, s ktorým sa stretávame hlavne pri digitálnych médiách v kombinácií s akvarelom, či perokresbou.

6. Neil Stevens ­@neil_a_stevens

Detail from the new 'Chapeau' Tour print. Think he'll struggle them hills… #print #cycling #illustration

A post shared by Neil_A_Stevens (@neil_a_stevens) on

Neil Stevens sa zameriava hlavne na printovú grafiku, kde spája nápaditú typografiu a kreatívne ilustrácie. Čisté, farebne vyvážené ilustrácie, ktoré jednoducho upútajú.

7. Jessica Walsh ­ @jessicavwalsh

 

Jessicu Walsh netreba nejak obzvlášť predstavovať. Je to mladá talentovaná dizajnérka ktorá pôsobí v jednom z najvýraznejších dizajnových štúdií na svete ­ Sagmeister&Walsh.

8. Mister Doodle ­ @misterdoodle

Mister Doodle je plný ručne písaných citátov na pozadí zaujímavých fotografií. Konzistentný a elegantný štýl ktorý poteší oko každého fanúšika typografie.

9. Steven Harrington ­@s_harrington

Tokyo! 🇯🇵 We've just arrived to celebrate the release of our latest footwear collaboration with Le Coq Sportif, Japan. If you're in Tokyo then please swing thru Kicks Lab this Friday at 6:30 pm for the special release. All in collaboration with my good homie Dez Einzwell! We'll b there. Details here: ローンチスペシャルイベント開催 le coq sportif ×KICKS LAB. 【Road Trippin’】 7/28(金)にKICKS LAB.にて、ローンチイベントを 行います。 7/29(土)の発売に先駆けて、このイベント中のみ コラボスニーカーをお買い求めいただけます。 今回のコラボレーションに携わった2人のアーティスト <Dez Einswell>、<Steven Harrington>も 来日いたします。 フリードリンクもご用意しておりますので、 この貴重な機会をお見逃しなく! 日時:7/28(金) 18:30~20:30 場所: KICKS LAB. ( キックスラボ ) 〒150-0001 東京都渋谷区神宮前 4-28-18 ピノ原宿 1F T : 03-6455-4234 E : [email protected] スペシャルゲスト:DJ SARASA、grooveman Spot 入場料:無料 Special Launching Reception for le coq sportif × KICKS LAB. 【Road Trippin’】 On Friday July 28th 2017, we are going to hold a special launching reception at KICKS LAB.. The collaboration sneakers will be available during the reception before the official release date, Saturday July 29th. Get there early. The designers of the sneakers, “Dez Einswell” and “Steven Harrington" will be at the reception. Drinks are provided free at the event. Date: Friday July 28th 2017, 18:30 to 20:30 Place: KICKS LAB. 1F Pino Harajuku, 4-28-18 Jingumae Shibuya-Ku, Tokyo Phone number: 03-6455-4234 e-mail: [email protected] Special guest DJ: DJ SARASA,, grooveman Spot Entrance charge: FREE @lecoqsportif_jp @dezeinswell @kickslab #kickslab

A post shared by Steven Harrington (@s_harrington) on

Vodca súčasného psychedelického pop­estetizmu. Kalifornský umelec a dizajnér Steven Harrington je známy pre jeho nenapodobiteľný ikonický štýl.

10. Micah Not Found ­@micahnotfound

📽️ @fluxxyofficial 🎧 @jonecks

A post shared by Micah404 (@micahnotfound) on

Micahnotfound je pravdepodobne jedným z najviac unikátnych účtov na Instagrame. Každý jeden z postov vyzerá dosť abstraktne, no pri pohľade na ne ako celok tvorí kompaktné umelecké dielo.

11. Justin Maller ­@justinmaller

"Apex Assassin" – First in a new line of thinking. Super fun to make! ‪🌺🤖🍃‬ – DL: justinmaller.com

A post shared by Justin Maller (@justinmaller) on

Justin Maller je ilustrátor a 3D grafik. Jeho ilustrácie sú odvážne a ponúkajú veľa zábavy a hravosti, zatiaľ čo jeho 3D výtvory sú neidentifikovateľné na prvý pohľad, ale zato sú veľmi detailne prepracované a podnetné.

12. MAZTRONE ­@maztrone

MAZTRONE je francúzsky typograf a ilustrátor. Pokiaľ ste fanúšikom prepracovanej typografie s nádychom vintage, odporúčam Vám sledovať práve tento účet.

13. Type Gang ­ @type.gang

 

Účet Type Gang zhromažďuje práce rôznych typografov z celého sveta, teda pokiaľ nemáte čas na vyhľadávanie jednotlivých umelcov zaoberajúcich sa typografiou, toto je account ako stvorený pre Vás.

14. Logo Inspirations ­@logoinspirations

Ďalší Instagram účet plný inšpirácie pre každého kto sa zaoberá tvorbou vizuálnej identity.

15. Dudi Ben Simon ­@dudibensimon

 

Tomato factory

A post shared by dudi ben simon (@dudibensimon) on

Art director Dudi Ben Simon fotografuje bežné denné objekty a vytvára tak záhadné a provokatívne diela. Kompozične vyvážené fotografie sú akýmsi záznamom detailov všedného dňa.

16. Ryan Bosse ­@rdbosse

 

Ryan Bosse je talentovaný dizajnér ktorý pochádza zo San Francisca. Ryan sa venuje najmä problematike brandingu, obalového dizajnu a ilustrácii.

17. Mike Perry ­@mikeperrystudio

 

A post shared by Mike Perry (@mikeperrystudio) on

Američan Mike Perry je umelec ktorého štýl je naplnený žiarivými farbami a energiou. Jeho kreácie pôsobia hravo a uvoľnene.

18. Lauren Hom ­@homsweethom

 

Lauren Hom je talentovaná typografička ktorej štýl si jednoducho zamilujete. Lauren vie zaujať nie len prevedením svojich dizajnov ale aj vtipnou citáciou.

19. Daily Dishonesty ­@dailydishonesty

 

Daily Dishonesty je ďalším Instagram účtom Lauren Hom. Denná dávka sarkazmu a irónie prezentovaná v jej klasickom štýle.

20. Ornamental Conifer ­@ornamentalconifer

 

Ornamental Connifer je grafické štúdio, ktoré sa zameriava na typografiu a printový dizajn. Svoje dizajny aplikujú na mnoho predmetov každodennej potreby a čo je zaujímavé, že všetko sa robí ručne.

Zdroj: thedesigncereal.com

 

Pridať komentár