8 domácich miláčikov, ktorí sú kráľmi slovenského Instagramu

8 domácich miláčikov, ktorí sú kráľmi slovenského Instagramu

Psy, mačky a ďalšie iné zvieratá milujú ich majitelia natoľko, že im založili vlastný účet na sociálnej sieti. A na Instagrame na pravidelnej báze zverejňujú ich najlepšie fotografie. Uvidíš, čo radi robia, aké je ich obľúbené jedlo, kto sú ich najlepší kamoši a z čoho majú ozajstnú radosť.

@zufanka_

Čo sa týka followerov je Žufanka na začiatku svojej kariéry. Čo sa týka publicity, je na tom o niečo lepšie, keďže je jednou z tvárí agentúry PS: Digital.

Zdroj: www.instagram.com/zufanka_

@buddynkoo

Tvár Startitupu, ktorá chodí do práce každý deň. Má rád svoju plyšovú loptu, kolegov a spánok. A hryzkať ľudské topánky.

Zdroj: www.instagram.com/buddynkoo

@dot.lisa

Aj keď rovnako ako Žufka so svojim Instagramom iba začína, poznať ju môžeš z offline sveta, keďže sa pravidelne potuluje po kaviarni Black na Gorkého ulici v Bratislave.

Zdroj: www.instagram.com/dot.lisa

@liliminipug

Poriadnou základňou fanúšikov na Instagrame sa môže popýšiť fenka známej youtuberky Lucypug, ktorú sleduje vyše 177-tisíc používateľov.

Zdroj: www.instagram.com/liliminipug

@chorchethepug

Kamarát Lili Chorche má na svojom Instagrame skoro 10-tisíc fanúšikov, je to tiež pug a svojim fanúšikom ukazuje na sociálnej sieti svoje stretávky s kamošmi, zábery z výletov a mnoho zábavných pózovačiek pred objektívom.

Zdroj: www.instagram.com/chorchethepug

@mollycifrovaostrihonova

Fanúšikovská stránka venovaná anglického buldogovi, ktorého vlastní Sajfa a jeho manželka Veronika. Molly uvidíš v domácom prostredí, v rádiu alebo na Sitdownstories.

@snow.foxy

Svojho domáceho miláčika s vlastnými Instagramom má aj youtuberka Moma. Foxy má vyše 64-tisíc fanúšikov.

Zdroj: https://www.instagram.com/snow.foxy

@miathebrave

Mia žije v Prahe a je tvárou reklamnej agentúry Zaraguza. Fotí sa napríklad pri konzumácii jogurtu Yogobella, na výlete v horách alebo v jej obľúbenom kancelárskom prostredí.

Zdroj: https://www.instagram.com/miathebrave/