Bizarné japonské reklamy, ktoré ti svojou šialenosťou vyrazia dych

Bizarné japonské reklamy, ktoré ti svojou šialenosťou vyrazia dych

To, čo je pre nás úplne ako z iného vesmíru, je pre japonský reklamný trh normálna vec. Bizarnosť, farby od výmyslu sveta, dynamickosť, bláznivá hudba, detaily, ktoré nemáš šancu všimnúť si pri prvom zhliadnutí spotu, to sú reklamy z Japonska. A my ti ukážeme tie najlepšie.

Vyznanie lásky balíku čipsov

Bol by tento svet krajší, kebyže sa z obrazoviek neozýva Kristína Svarinská s Jířím Mádlom, ale toto dievča s jej úprimným vyznaním lásky? Ktovie, Japonci však takto predávajú zemiakové lupienky.

Všetci v Japonsku sú mocho-mochi

Opäť zaujímavá hudba, ktorá sa spolu so zvieratkami snaží predať žuvačku. Prečo sa ale značka rozhodla naťahovať líca ľuďom a zvieratám namiesto samotného produktu, je pre nás záhadou.

Žena s hlavou muža, čo asi predáva?

Zábavná reklama, v ktorej značka nechala tancovať mladú ženu a jej hlavu vymenila za tvár staršieho muža. A iba trpezliví jedinci sa dozvedia, čo vlastne tento spot komunikuje.

Ľudia, čo predávajú energeťák

Pocari Sweat je nápoj pre športovcov, ktorý v reklame predstavila skupina tancujúcich študentov. Ak sa ti ich vystúpenie páčilo, naučia ťa ho prostredníctvom videa.

Rezance z rozprávky

Ak ťa omrzela vifonka, pozri si reklamu na rezance japonskej značky Nissin. Sú ako z rozprávky.

Reklama, ktorá ukľudňuje

Ak potrebujete upokojiť, určite vám pomôže hudba z tejto reklamy a dve roztomilé kuriatka. A nevadí, že reklama komunikuje serióznu vec, akou sú platby.

Šialené myšky predávajú laptop

Tak trochu roztomilé a tak trochu šialené dievčatá prezlečené za myši predávajú elektroniku, presnejšie laptop. Darí sa im to v sprievode veselej hudby.

Čokoláááda

Tak trochu hanblivé dievčatá sú tvárami japonskej reklamy na čokoládu.

A toto je trochu modernejšia verzia z portfólia reklám značky.

A ak ti bolo málo, pozrieť si môžeš aj to najlepšie z roku 2017, v jednom dlhšom videu.

A chuťovečka na záver…