Bývanie ako vystrihnuté z amerického filmu. A dovoliť si ho môžeš aj ty

Bývanie ako vystrihnuté z amerického filmu. A dovoliť si ho môžeš aj ty

Na Airbnb máš možnosť nájsť naozaj zaujímavé ponuky ubytovania. Od domčeku na strome, až po izbu Van Gogha. Videl si už ale Airbnb ubytovanie inšpirované známym režisérom Wesom Andersonom?

Filmy Wes Andersona sú známe svojou nevšednosťou a hlavne farebným prevedením. Mnohým určite učaroval ružový Grand Hotel Budapest alebo Moonrise Kingdom inšpirovaný nespútanou, mladou láskou. Pod názvom Dom pána Andersona nájdeš na Airbnb ubytovanie, ktoré je týmto režisérom celé inšpirované. Príde si tu preto na svoje každý fanúšik jeho tvorby.

100- ročný dom bol redizajnovaný a doplnený moderným osvetleným a doplnkami. Každá jedna izba v dome je inšpirovaná konkrétnym filmom režiséra a je nedokončeným, umeleckým projektom, ktorý sa naustále rozvíja. Toaleta ti bude pripomínať lišiaka z Fantastic Mr. Fox, jedna z izieb sa podobá na Camp Ivanhoe z filmu Moonrise Kingdom.

Dom má dve spálne a môžu sa v ňom ubytovať najviac 4 ľudia. K dispozícii je aj dvor s barbeque zostavou. Minimálna cena z noc v tomto dome vychádza na 131 eur. Dom sa nachádza vmestečku Picton, v Kanade.

Zdroj: airbnb.com