Čaká nás posledný ročník FASHION DEALã?!

Čaká nás posledný ročník FASHION DEALã?!

FASHION DEALã Praha 2017 sa opäť presunie do industriálnych priestorov a hlavné slovo odovzdá milovníkom tenisiek. Druhý pražský ročník sa teda bude niesť v duchu SNEAKERS ARE NOT ã CRIME.

Pražská časť FASHION DEALã sa uskutoční už o necelé 2 týždne. Pred pár dňami však hlavný organizátor informoval o tom, že sa jedná o posledný ročník eventu, ktorý spája urban kultúru pod jednou strechou.

Kedže udalosť každý rok návštevnosťou rástla a partnermi nielen posledného ročníka boli veľké značky ako Tatra banka, Red Bull alebo Jägermeister, toto ukončenie sa rozhodne nebude spájať s neúspechom.

Program tohto posledného eventu, ktorý sa uskutoční 22. a 23. septembra 2017 v Prahe v unikátnych industriálnych priestoroch Továrny v pražskej časti Holešovice, však rozhodne nebude za ostatnými ročníkmi zaostávať. Okrem lokálnych značiek, predajcov a interpretov, ktorí prinesú svoj merch, dostane opäť priestor aj umenie. To je síce pevnou súčasťou FASHION DEALã už od samého začiatku, no tentokrát sa organizátori opäť rozhodli priniesť návštevníkom jednu novinku.

 

Zdroj: FD

 

Kedže tento posledný event bude oslavou urban kultúry, veľký priestor bude venovaný práve začínajúcim, resp. menej známym interpretom, ktorí budú mať možnosť vystúpiť na Evropa 2 stage. Ten sa bude nachádzať priamo v centre diania. Preto všetci, ktorí by chceli využiť možnosť zviditelniť sa a trúfajú si verejne vystúpiť pred davom ľudí, môžu posielať svoju tvorbu na mail [email protected]

Prednosť dostanú najmä intepreti, ktorí spievajú, hrajú na hudobný nástroj. Rap je rovnako vítaný, no iba s doprovodom live bandu. Umelci, ktorí by radi vystavili svoje diela ako maľby, ilustrácie, fotky a podobne, môžu takisto posielať svoje portfólio na mail uvedený vyššie. Samozrejme, už tradičnou súčasťou sú aj afterparty a tie budú v Prahe vyzerať nasledovne:

PIATOK:

PARTY Forbidden?! F*CK THEM . . . show must go on Forbidden Spot a.k.a najfarebnejšia galéria na svete už o pár týždňov končí svoje pôsobenie na tomto mieste, rovnako ako si dáva FASHION DEALã na pár rokov pauzu. Ideálny dôvod na oslavu, lebo my nikdy nesmútime. Párty bude pod taktovkou FCK THEM.

SOBOTA:

Smack bol tiež vždy pevnou súčasťou FASHION DEALã, či už v Bratislave alebo Prahe. Preto oficiálnou bodkou za posledným ročníkom bude krst jeho najnovšieho albumu TERAPIE, ktorý sa uskutoční v klube ROXY.

 

 

My sa už teraz nesmierne tešíme. A čo vy?

 

 

Zdroj: FASHION DEALã