Fanúšikovia rozhodli: Toto je najobľúbenejšia časť Simpsonovcov

Fanúšikovia rozhodli: Toto je najobľúbenejšia časť Simpsonovcov

Asi niet človeka, ktorý by nepoznal televízny seriál Simpsonovci. Žlté postavičky z mesta Springfield sú tu s nami už skoro 30 rokov, a tak sa môže pochváliť titulom najdlhšie vysielaným animovaným seriálom na svete. 

Spolu bolo natočených vyše 600 epizód a už na jeseň tohto roka by mala mať premiéru séria s poradovým číslom 29. Tí z vás, ktorí Simsonovcov pravidelne sledujú, zamysleli ste sa niekedy nad tým, ktorá časť je vaša najobľúbenejšia?

Zdroj: Youtube/The Simsons

Zrejme by to bolo na dlhšie rozmýšlanie, no scenárista Thom Phipps sa rozhodol, že nám všetkým trochu pomôže. Na Twitteri totiž zorganizoval súťaž s názvom The Simpsons World Cup, v ktorej vyzval ľudí, aby mu pomohli vybrať najobľúbenejšiu epizódu zo všetkých.

Po neskutočnom množstve hlasov bol víťaz pomerne jednoznačný. Stala sa ním epizóda s názvom Marge V The Monorail, v preklade Marge versus Jednokoľajka. Nižšie si môžete pozrieť zoznam dielov, ktoré to dotiahli do TOP 4.

Aj keď množstvo fanúšikov s víťazom až tak spokojná nebola, musíme povedať, že je priam nemožné vybrať len jednu s takého veľkého množstva. Zrejme bude najlepšie, ak si tú svoju nájdete vy a dáte o nej vedieť cez Twitter napríklad aj Thomovi Phippsovi.

 

Zdroj: unilad.co.uk

Pridať komentár