FASHION DEALã sa blíži. Bratislava zažije to najlepšie z lokálnej urban kultúry pod jednou strechou

FASHION DEALã sa blíži. Bratislava zažije to najlepšie z lokálnej urban kultúry pod jednou strechou

Už o necelé 2 tždne sa uskutoční ďalší ročník stretnutia urban kultúry pod jednou strechou s názvom FASHION DEALã. Tento event si získal sympatie nielen v kruhoch subkultúry, no čoraz viac prerastá medzi širokú verejnosť.

Tomu sa niet čo diviť, kedže je celá akcia postavená na veľmi atraktívnych aspektoch a samotná organizácia a promo celej udalosti sú na vysokej úrovni.

To dokazujú aj prvé informácie k oficiálne druhému ročníku, ktorý prebehne v dňoch 31. máj, 1. a 2. jún v majestátnej budove Starej tržnice v centre Bratislavy. Návštevníci sa opäť budú môcť tešiť na množstvo lokálnych streetwearových brandov, zaujímavý doprovodný program, no najväčší priestor počas nasledujúceho ročníka dostanú práve umelci, ktorí sami vychádzajú z urban prostredia, no ich práca je už dávno na svetovej úrovni.

Aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je podtitulom tohtoročnej udalosti „Gallery of street culture“. Mená umelcov a zúčastnené značky budú predstavené už čoskoro, zatiaľ sa organizátori rozhodli zverejniť niekoľko informácií k oficiálnej after party.

fd1Zdroj: FASHION DEALã

Tá je už neodmysliteľnou súčasťou FASHION DEALã, a tento rok je postavená najmä na dj setoch, a to od tých najlepších. Tými sú Dalyb a Nobodylisten, ktorí posledné roky dokazujú, že ich selekcia a sety sú headline-om akcií, na ktorých vystupujú. Ku tým sa tiež pripojí aj zahraničný hosť, ktorým bude producent a dj Darq E Freaker z Londýna. Jeho zvuk je fúziou grime-u, rapu a elektroniky.

Najväčšiu pozornosť sa mu podarilo upútať spoluprácou s interpretmi ako sú Wiley, Danny Brown, D Double E, London Grammar, Tempa T, Scrufizzer a ďalší. Pravidelne vystupuje po celom svete a svoje sety odohral už v zásadných radio shows. Za sebou má tiež hranie v prestížnom Boiler roome, čo len podčiarkuje jeho kvality.

To, že najväčšou súčasťou tohtoročnej udalosti je práve umenie, je vidieť a počuť aj v tohtoročnom teasingovom videu:

 

 

Viac info o evente nájdete aj na Facebooku a Sketcher.sk bude samozrejme pri tom. Viac info čoskoro.

Zdroj, foto: FASHION DEALã

Pridať komentár