Gýč alebo štýl? Dolce & Gabbana navrhla šialené kuchynské spotrebiče

Gýč alebo štýl? Dolce & Gabbana navrhla šialené kuchynské spotrebiče

Taliansky módny dom Dolce & Gabbana, preslávený svojími štýlovými kúskami, ktoré sme doposiaľ mohli vidieť iba na mólach zamieril do kuchyne. Spolu s renomovanou, taktiež talianskou značkou elektrospotrebičou Smeg, ohlásili, že spoja sily. Výsledkom sú tieto „šialené“ kúsky.

Ústredným motívom sa stal taliansky folklór, kedže obe značky k nemu majú pomerne blízko, nie je to až tak prekvapujúce. Vznikla tak naozaj unikátna kolekcia s názvom ‚Sicily Is My Love‘, v ktorej nájdeme v podstate bežné spotrebiče ako kuchynský robot, hriankovač, či kávovar. Menej bežné bude už ich prevedenie, kedže každý kúsok bude v sebe niesť rukopis oboch značiek a bude naozaj unikátny.

d1

Asi vás v tomto prípade zaujíma aj cenovka, no sklameme vás. Tá doposiaľ nie je známa a celá kolekcia bude uvedená do predaja až v októbri. No samozrejme na internete sa objavili dohady, aj kvôli predeošlej spolupráci týchto značiek. Nebolo to tak dávno kedy bola uvedená na trh chladnička, ktorá bola produktom rovnakej spolupráce. Tá mala cenovku 34 000 $, kedže sa jednalo o limitovanú kolekciu iba 100 kusov.

d0Zdroj: Dolce & Gabbana

Tento raz sa objavili cenovky, ktoré vyšli len zo špekulácií, kedže chladnička z dielne Smeg stojí normálne zhruba 2 000 $, no po spolupráci s D&G bola navýšena 17-násobne. Na základe tohto môžeme uvažovať nad cenami ako 2 550 $ za toastovač (150$ normálne), 7 650 $ za kávovar, či 7 820 $ za mixér (460 $ normálne).

d5Zdroj: Dolce & Gabbana
d6Zdroj: Dolce & Gabbana

d3

 

Kúsky majú určite niečo do seba, kedže nesú na sebe renomované mená, ale veľmi týmto počinom nie sme až tak nadšení. Samozrejme sa nájde pár „zberateľov“, ktorí si už teraz šporia, ale myslíme, že si vystačíme aj bez mixéru od Dolce & Gabbana :)

 

 

Zdroj, foto: dailymail.co.uk/Dolce & Gabbana/Smag

Pridať komentár