Komediálny seriál z prostredia slovenskej politiky už čoskoro na obrazovkách. Bude sa podobať realite?

Komediálny seriál z prostredia slovenskej politiky už čoskoro na obrazovkách. Bude sa podobať realite?

Ministri, to je nový seriálový koncept televízie JOJ, ktorý sa bude odohrávať na fiktívnej politickej scéne. Seriál sa bude snažiť divákom zábavným spôsobom ukázať možné politické zákulisie na Slovensku. Predpokladáme, že to nebude až tak veľmi vzdialené od reality.

Seriál režíruje Edo Baláž a jeho autormi sú, riaditeľ programu a spravodajstva JOJ Group, Roland Kubina, scenáristka a kreatívna producentka Danica Hričová (Burlivé víno, Chlapi neplačú, Divoké kone, ZOO). Na seriály sa ďalej podieľajú Michal Baláž (Horná Dolná, Pravá tvár, True Štúr), Ján Luterán (Záhady tela) a Jozef Koleják (ZOO).

Zdroj: TV JOJ/Ministri

 

Hlavnými postavami seriálu budú Alexander Bárta, Daniel Fischer, Jozef Vajda, Lukáš Latinák, Marián Miezga, Richard Stanke a Tomáš Maštalír. Plánovaných je 22 epizód.

Dej sa bude odohrávať na pozadí víťazstva strany, ktorá získa vo voľbách dostatočný počet hlasov na to, aby vytvorila vládu sama. Na jej čele stojí egomaniak a narcis, ktorý urobí všetko preto, aby dosiahol to, čo chce. Pomáhajú mu pritom jeho ministri, ktorí majú tiež svoje za ušami. Celá táto vláda sa zakladá na kamarátskych vzťahov z detstva.

Do hry však vstúpi nová postava Daniel, ktorého premiér vymenuje za ministra životného prostredia. Ten je nevinný a má iné hodnoty. Aký bude jeho osud sa dozviete už v samotnom seriáli.

Zdroj: TV JOJ

Pridať komentár