Najlepšie slovenské blogy o marketingu, ktoré ťa nakopnú #2

Najlepšie slovenské blogy o marketingu, ktoré ťa nakopnú #2

Vzdelávať sa treba v každom veku a v digitálnom svete obzlášť. Máloktoré odvetvie sa vývíja tak rýchlo ako svet digitálnych technológií a marketingu. Ak chcete držať krok s „dobou“ musíte mať prehľad, čo sa deje okolo vás. K tomu vám môžu pomôcť napríklad aj také blogy.

Možno si vravíte, že by ste sa aj chceli vzdelávať, no neviete kde. Dnes vám ukážeme druhú časť blogov, kde nájdete to najnovšie a najlepšie práve z „digitálu“, či už sa bavíme o web dizajne, sociálnych médiách, online reklame, či zákulisí tvorby úspešných kampaní.

 

elite blog

elite_og_shareZdroj: elitesolutions.sk

Začneme blogom fullservisovej agentúry Elite Solutions, ktorá je doslova nadšená pre nové trendy a technológie v reklame. Medzi ich klientov patria jednak veľké nadnárodné značky, ale aj mladé dynamické spoločnosti. Na ich blogu nájdete množstvo noviniek z tvorby kampaní, života v agentúre a veľa veľa zaujímavostí zo sveta reklamy.

 

paravan blog

paravanZdroj: paravan.sk

Paravan Interactive je online marketingová agentúra, ktorá má na slovenskej scéne svoje stabilné miesto. Špecializujú sa nielen na hľadanie potenciálnych zákazníkov v online svete, ale aj na to, ako ich zaujať. Svoje know-how sa neboja zdielať aj s nami ostatnými, a tak na ich blogu nájdete niečo zo sveta online reklamy, webovej analytiky, sociálnych sietí a SEO optimalizácie. Všetko na fakt profesionálnej úrovni

nydrle. blog

Nydrle_magazinZdroj: Nydrle

V dnešnej časti „hosťuje“ aj zástupca od našich západných susedov z Českej republiky, konkrétne z Prahy, ktorá má však pobočku aj v Bratislave. Kreatívna online agentúra nydrle. je naozaj topka v tom, čo robí. Vymýšľajú stratégie a kreatívne riešenia pre tých najväčších klientov a za ich prácu sú pravidelne oceňovaní. Na ich blogu nájdete naozaj veľa užitočného materiálu. Okrem noviniek z“digitálu“ tu narazíte aj na menej tradičné témy, ktoré by ste na blogu agentúry možno nečakali. Viac už neprezradíme ;)

riešenia blog

prezentacny-obrazok-1024x490Zdroj: riesenia.com

Aj jedna z najlepších agentúr na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výkonnostný marketing bloguje. Ak vás zaujíma analytika, e-commerce a chuťovky z online marketingu, určite si prídete na svoje. Agentúra, ktorá je na trhu už od roku 2005 má naozaj bohaté skúsenosti, o ktoré sa neváha podeliť aj s nami. Takáto ponuka sa určite neodmieta…

 

Pizza SEO blog

emotikonyZdroj: pizzaseo.com

Ak hľadáte blog o SEO, ktorý má vkus, práve ste ho našli. Ak už z názvu tejto agentúry vyplýva, ich hlavnou náplňou bude práve SEO, no okrem toho aj sociálne médiá a online reklama. Ich blog je doslova „napchatý“ informáciami, ktoré sa ti pomôžu zorientovať v SEO problematike, no narazíš tu aj na témy okolo Newslettra, Adwords-ov, Facebookov, PPC a množstvo ďalších pikošiek z digitálneho sveta, ktorý tak milujeme a nenávidíme zároveň…

Veríme, že vás dnešné blogy nakopnú a budete z nich čerpať aj v ďalších dňoch, či týždňoch. Teda aspoň do vtedy, kým neprídeme s ďalšou várkou blogov o marketingu :)

Zdroj: Pizza SEO, nydrle., Paravan Interactive, Elite Solutions, Riešenia

Pridať komentár