Najúspešnejší hand-made výrobcovia zo Slovenska, ktorých šikovnosť ti vyrazí dych (1. časť)

Najúspešnejší hand-made výrobcovia zo Slovenska, ktorých šikovnosť ti vyrazí dych (1. časť)

SAShE.sk je projekt, ktorý sprostredkováva predaj ručne robených vecí od šikovných dizajnérov, remeselníkov a výrobcov, ktorí fungujú na tomto webe ako samostatní predajcovia. My sme pre teba pripravili zoznam tých najšikovnejších ľudí, ktorí tu predávajú. 

Lucia Laciaková / LucLac

Lucia ti na stránke ponúkne krásne farebné spektrum výrobkov a to najmä ručne maľované odevy, doplnky, šperky či obrazy. Je to jednoznačne najúspešnejšia autorka na Sashe s cenami primeranými kvalite.

luclac1Zdroj: sashe.sk/luclac

luclac2

Zdroj: sashe.sk/luclacluclac3
Zdroj: sashe.sk/luclac

Jaroslava Wurll Kocanova / AtelierDeCouture

Jarka kladie dôraz na detaily a výber kvalitných materiálov. Medzi jej výrobkami nájdeš hlavne spoločenské a svadobné šaty doplnené krásnymi ľudovými motívmi. Nájdeš tu však i kabelky, opasky, vestičky – to všetko podľa jej slov tak originálne, že sa to už nemusí opakovať. Takže všetci záujemcovia, poponáhľajte sa.

atelier

Zdroj: sashe.sk/atelierdecouture
atelier2
Zdroj: sashe.sk/atelierdecouture atelier3
Zdroj: sashe.sk/atelierdecouture

Ammyla

Ak miluješ kabelky s kvetinkami, s bodkami, s čiarami, vzormi, prípadne jednofarebné, možno kožené a chceš to zladiť s tričkom, mikinou, oblečením pre tvoje dieťatko alebo štýlovými doplnkami, tu nájdeš všetko.

ammyla

Zdroj: sashe.sk/ammylaammyla2
Zdroj: sashe.sk/ammylaammyla3
Zdroj: sashe.sk/ammyla

Ponio

Milovníci kozmetiky, pozor. Zvolen je miesto, kde vzniká kopa krásne voňavých prírodných mydiel, masážnych kociek, šampúchov – tuhých šampónov a dezodorantov. Ak chceš dosiahnuť stav wellness a zároveň podporiť šikovné slovenské ručičky, utekaj ich pozrieť. P.s: Ak ti už teraz chýbajú vianočné sviatky, v ponuke majú aj punčové mydlo.

ponio

Zdroj: sashe.sk/ponio
ponio2
Zdroj: sashe.sk/ponioponio3
Zdroj: sashe.sk/ponio

 

Jana Chybová / NoiArt

„Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostanete aj časť srdca…“ Toto tvrdí samotná Janka, ktorej výrobky sú skutočne dielom šikovných rúk. Nájdeš tu vyrezávané papierové tvary, rôzne nápisy z dreva, iniciály, pohľadnice, želania a magnetky. Jej tvorba je určite využiteľná pre každého, kto si potrpí na kvalite a tradícii.

noiart

Zdroj: sashe.sk/NoiArt
noiart2
Zdroj: sashe.sk/NoiArtnoiart3
Zdroj: sashe.sk/NoiArt

Tak a to bola dnešná 5-ka. S tou ďalšou sa vidíme nabudúce! 

Zdroj: sashe.sk