Obľúbená stand-up komediálna šou bude čoskoro na televíznych obrazovkách. Siahla po nej TV JOJ

Obľúbená stand-up komediálna šou bude čoskoro na televíznych obrazovkách. Siahla po nej TV JOJ

Ako sa hovorí, do tretice všetko dobré. To by sme mohli tvrdiť o nových reláciách TV JOJ, ktoré nám táto televízia odprezentovala po letnej pauze. O fiasku s programom Take Me Out, o ktorom sme písali aj na našom webe, okopírovanom formáte Super Karaoke, konečne prichádza s niečím poriadnym. Stand-up komediálna šou Silné reči, uvidíme už čoskoro na televíznych obrazovkách.

Meno Ján Gordulič sa už dlho nespája len s „poštárom Jankom“, ale aj so zábavným priemyslom. Práve on je tvorca úspešných formátov ako Ťažký týždeň, či spomínanej stand-up šou Silné reči.

Doposiaľ sme tento formát mohli vidieť len na Facebooku, či na YouTube, no to sa čoskoro zmení. Od októbra ju budeme môcť vidieť aj na televíznych obrazovkách, konkrétne na TV JOJ, ktorá tento program zaradila do svojej programovej štruktúry.

 

 

Šou, ktorá má na Youtube už viac ako 20-tisíc odoberateľov, budeme môcť vidieť už 4. októbra od 22:35. Áno, pôjde o necenzurovanú verziu, takže sa máme určite na čo tešiť.

Silné reči vznikli v roku 2009 a od tej doby sme vďaka tejto šou mohli spoznať mnohé mená ako Lujzu Garajovú SchramekovúJana GorduličaJuraja „Šoka“ Tabačka či „zakladateľa cirkvi Svedkov Liehovových“ Gaba Žifčáka.

 

 

Zdroj: Youtube

 

 

Pridať komentár