#SketcherLearning: Ovládni digitálny marketing, vďaka týmto kurzom za pár eur

#SketcherLearning: Ovládni digitálny marketing, vďaka týmto kurzom za pár eur

Digitálny marketing je v dnešnej dobe čoraz viac ospevovaná „veličina“. Jeho silu pochopili aj tí najväčší skeptici. Nie nadarmo mnohí tvrdia, že by sme dnes už mali rozmýšlať „digital first“. Ak ste na tom podobne, dnes by sme vám radi ukázali niekoľko skvelých online kurzov, vďaka ktorým posunieš svoj skill minimálne o level vyššie.

Instagram, Facebook, Google. Pojmy, ktoré ak neovládaš, akoby si v „digitále“ ani neexistoval. Chceš to zmeniť? Prihlás sa do jedného z týchto kurzov, ktoré máme pre vás za naozaj skvelú cenu.

Akcia je opäť limitovaná, takže s prihláškou dlho neváhaj…

Napumpuj svoj Instagram!

Zdroj:Pexels

 

Získavanie followerov na Instagrame je čoraz ťažšie. Hlavne, ak nám ide o organický rast nášej fanúšikovskej základne. Tento kurz ťa navedie na tú správnu cestu a ukáže ti, ako vďaka kvalitnému obsahu, zvýšiť kredibilitu vášho profilu a získať dostatočný počet followerov, aby si bol zaujímavý pre komunitu. A to je len začiatok…

 

Zľava z 20 € na 10 €

 

30 tajomstiev copywritingu

Zdroj: Pexels

 

Uč sa od tých najlepších. Nahliadni za oponu najúspešnejších kampaní a inšpiruj sa pri tvorbe tvojich textov, či sloganov. Vďaka tomuto kurzu budeš schopný písať pútavé titulky, ktoré ti pomôžu predať svoje produkty alebo služby a ešte oveľa viac!

 

Zľava z 20 € na 10 €

 

Facebook Page Masterclass

Zdroj: Pexels

 

Nauč sa spravovať svoju Facebook Page a premeň svojich fanúšikov na klientov. Kurz ti ukáže niekoľko úspešných stratégií ako dostať svoju Facebook Page do výšin, ako hľadať svoju cieľovú skupinu a ako správne propagovať svoje produkty a príspevky.

 

Zľava zo 120 € na 30 €

 

Ako tvoriť úspešné digitálne marketingové kampane?

Zdroj: Pexels

Namiešaj svojmu produktu poctivý digitálny koktejl, vďaka ktorému sa o ňom dozvie čo najviac ľudí. Twitter, Facebook, LinkedIn, či Google. Ak sa tieto média naučíš používať efektívne, vyťažíš z nich viac ako si myslíš. Chce to len premyslený plán a tento kurz ti ukáže, ako na to. 

 

Zľava zo 75 € na 18 €

 

Google Analytics pre začiatočníkov

Zdroj: Pexels

 

Google Analytics je naozaj silný nástroj, ktorý dokáže posunúť celý tvoj biznis vpred. Avšak, zorientovať sa v toľkých „číslach“ niekedy nemusí byť jednoduché. S týmto kurzom to zvládneš bez problémov. Okrem toho sa naučíš stanoviť si ciele, ktoré budú merateľné a uvidíš, že aj na prvý pohľad bezvýznamné čísla budeš milovať. Ideš do toho?

 

Zľava z 95 € na 23 €

 

 

 

Veríme, že aj dnešná dávka online kurzov vám pomôže k tomu, aby ste pochopili čaro online marketingu a naučili sa ho používať vo svoj prospech. Čoskoro sme tu opäť, tak nás sleduj aj naďalej!

 

 

 

Zdroj: udemy.com