Nová slovenská značka tašiek a batohov Pakta spúšťa predaj v Bratislave

Nová slovenská značka tašiek a batohov Pakta spúšťa predaj v Bratislave

Vyvážené spojenie vzhľadu a funkčnosti v ručne vyrábaných taškách a batohoch. Aj to je nováčik Pakta.

PAKTA prichádza so svojou prvou kolekciou piatich druhov tašiek a batohov, vytvorenou usilovnou ručnou prácou v bratislavskom štúdiu. PAKTA sa snaží minimalizovať odpad a vplyv na životné prostredie a neustále hľadá najlepšie udržateľné riešenia, pričom využíva predovšetkým slovenské zdroje.

Všetky výrobky boli starostlivo navrhnuté tak, aby vyvážene spájali vzhľad a funkčnosť a zároveň spĺňali špecifické nároky. Tašky a batohy PAKTA, vyrobené z nepremokavej prírodnej bavlnenej plachtoviny, sú odolné, v prípade potreby recyklovateľné, ručne potlačené sieťotlačou s použitím atramentov šetrných k životnému prostrediu.

Zdroj: Pakta
Zdroj: Pakta

Ruksak a Priečka majú mimoriadne trvácne a funkčné vojenské pracky COBRATM. Taška je vybavená držadlom, ktoré možno potiahnutím zmeniť na dva popruhy a tak v prípade potreby vytvoriť batoh. Vrecko a Mini Vrecko sú odolné tašky so sťahovacím zatváraním, výborne sa hodiace na denné používanie. Každá taška či batoh budú k dispozícii v prírodnej farbe plátna a v stálofarebnej čiernej.

Tašky a batohy sa dajú kúpiť online v internetovom obchode PAKTA od 1. decembra 2017, a budú tiež súčasťou podujatia Urban Market Winter Edition v Bratislave v dňoch 8. – 10. decembra 2017.

Zdroj: Pakta
Zdroj: Pakta
Zdroj: Pakta