Poď do toho s nami a buď súčasťou najčítanejšieho portálu o dizajne a reklame na Slovensku

Poď do toho s nami a buď súčasťou najčítanejšieho portálu o dizajne a reklame na Slovensku

Keď vznikal portál Sketcher.sk, jeho myšlienka bola jasná. Chcel sa dostať do povedomia kreatívnej komunite a začať rozoberať témy, ktorým sa na Slovensku skoro nikto nevenoval. Za veľmi krátky čas sa portál etabloval a začal byť vnímaný veľmi pozitívne nielen u laickej, ale hlavne u odbornej verejnosti z kreatívnej oblasti. Kde je Sketcher dnes?

Portál funguje už tretí rok a len nedávno dosiahol hlavne vďaka vám, našim čitateľom, skvelý mílnik. Stali sme sa najčítanejším online portálom v oblasti reklamy a dizajnu na Slovensku a predbehol veľkých „hráčov“, ktorí pôsobia na trhu oveľa dlhšie. Túto pozíciu Sketcher potvrdil aj v mesiaci august, no to nám ani zďaleka nestačí.

Asi ste si už na Sketcheri zvykli, že tu okrem horúcich noviniek z oblasti dizajnu, reklamy a lokálnej kreatívnej scény nájdete aj inšpiratívne rozhovory s tými najlepšími kreatívcami, čo doma máme. Okrem rozhovorov s kreatívnymi riaditeľmi a zakladateľmi  tých najväčších mediálnych a reklamných agentúr na Slovensku, denno-denne objavujeme nové talenty a tých, ktorí so svojim projektom potrebujú trochu pomôcť a dostať ho do sveta. Chceš byť pri tom tiež? Tak čítaj ďalej…

Kedže stále neprestávame a chceme robiť veci ešte lepšie ako doteraz, budeme potrebovať aj tvoju pomoc. Hľadáme do nášho tímu nielen stážistov, ale aj platených externých redaktorov, ktorí už majú čo-to odpísané a oblasť reklamy, marketingu a dizajnu ti nie sú cudzie. Flexibilita a voľnosť je samozrejmosťou. Ak si z Bratislavy, môžeš napríklad sedieť u nás priamo v redakcii a byť súčasťou komunity, ktorá robí veci kreatívne, inovatívne a nikdy neprestáva! Ak nie, môžeš robiť kdekoľvek na svete :)

 

Ak ideš do toho s nami, napíš nám na [email protected] a pripoj krátky pokec o tebe a tvojich snoch, na ktorých už teraz pracuješ.

 

 

Tešíme sa na teba!