S farebnými ponožkami zo Slovenska sa roztrhlo vrece, nosí ich celý národ

S farebnými ponožkami zo Slovenska sa roztrhlo vrece, nosí ich celý národ

Čím máš na sebe farebnejšie ponožky, tým si viac cool. Momentálne je na trhu neúrekom značiek, ktoré veselé ponožky vyrábajú a Slováci ich s veľkou radosťou nosia. Ale vieš o tom, že okrem značky Fusakle ich je zo Slovenska oveľa viac?

Hesty Socks

Tieto ponožky sú výnimočné práve tým, že každá z páru je iná. Nemusíš sa preto obávať, že ti ponožky náhodou nebudú k sebe pasovať. Nájdeš na nich motívy zvieratok, ale aj farebné geometrické vzory, ktoré sú vhodné pre vážnejších kravaťákov.

Zdroj: hestysocks.sk
Zdroj: hestysocks.sk

One Sock

Ponožky, ktoré sa predávajú po jednom kuse. Veď aj tak to všetci poznáme, že vždy sa tá druhá v práčke stratí. Do ich portfólia patria veselé, farebné motívy, ale aj jemnejšie, s ktorými nebudeš svietiť ako semafór.

Zdroj: onesock.eu
Zdroj: onesock.eu

Fusakle

Ponožky s nápaditým a rýdzo slovenským názvom ponúkajú nielen teplé útočisko pre nohy, ale aj krásnu ozdobu celého outfitu. Ponuka motívov na ponožkách uspokojí vkus mestského človeka, ale aj lesnej víly.

Zdroj: fusakle.sk
Zdroj: fusakle.sk

Dedoles

Známy obchod s oblečením, ktorý ponúka oblečenie so zaujímavými motívmi zvierat, má v ponuke už aj ponožky. A sú jednoducho neodolateľné. V ponuke majú napríklad pre kávičkárov alebo milovníkov raňajok. Každá je iná, no spolu sú úplne dokonalé.

Funnysox

Ponožky, ktoré preniesli legendárny dizajn socialistických chrumiek a obľúbenej tresky z regálov obchodov na naše nohy. V ponuke majú najnovšie pre milovníkov Horaliek a Burizónov. Okrem limitek nájdeš v ponuke aj množstvo farebných ponožiek s geometrickými vzormi.

Ponsh

Farebné, veselé, kvietkované alebo jahôdkové. Aj také sú ponožky značky Ponsh. Tie s folklórnym motívom učarujú každému Slovákovi na prvý pohľad.

Zdroj: ponsh.sk
Zdroj: ponsh.sk

Folkies

Už z názvu ti je asi jasné, o čo ide. Folklórne motívy momentálne rozkvitajú na každom kúsku oblečenia a ponožky na tom nie sú inak. Na týchto ponožkách nájdeš náš unikátny vzor typický pre Čičmany.

Puojd

Slovenská značka oblečenia, ktorá je charakteristická zodpovendým prístupom a originálnymi vzormi. Tie preniesla aj na svoje ponožky.

Zdroj: puojd.sk
Zdroj: puojd.sk