Sajfa, mačky a sexi Verešová sa stretli v kampani O2

Sajfa, mačky a sexi Verešová sa stretli v kampani O2

Mobilný operátor O2 predstavil nový spot, v ktorom promuje O2 Internet na doma. Značka do jednej obývačky „nasáčkovala“ všetko, čo na slovenskom internete letí.

V spote uvidíš moderátora a vlogera Sajfu, modelku Andreu Verešovú, youtuberov Lukáša Frlajsa a Mateja Zrebného, mačky, beauty blogerov, kapelu alebo postavy z počítačových hier. Cieľom kampane je ukázať neobmedzenosť a pohodlnosť využívania produktu operátora.

„Vizuálna zmes obrazov a udalostí, ktorá takýmto spôsobom vznikla, má znázorňovať to, že si zákazník takto môže „nasťahovať celý internet k sebe domov, priamo do obývačky“, vysvetľuje koncept head of marketing communication O2 Lucia Petrášová.

Ako ďalej dodáva, spot má vyzdvihnúť parametre O2 Internetu na doma a to, že je dostupný už pre viac ako 93% obyvateľstva Slovenska. „To je jeho neobmedzenosť a pohodlnosť využívania,“ spresňuje šéfka komunikácie O2 Slovakia Tereza Molnár.

Za kreatívou pre spot „zo života internetu“ stojí reklamná agentúra Triad Advertising. „Keď sme dostali zadanie na pevný O2 Internet na doma, veľmi rýchlo sme sa dostali k nápadu, ktorý nás strašne bavil. Povedali sme si: poďme naozaj nasťahovať celý internet k niekomu domov. Od youtuberov, cez mrzuté mačky, herné postavy až po hudbu a krásne ženy,“ povedal copywriter Matúš Hliboký z Triadu.

„Veľmi nás potešilo, že klient sa nielen zasmial pri prezentácii, ale dal tomuto projektu aj zelenú. Výzvou bolo urobiť video tak, aby bolo čo najpestrejšie a zároveň, aby dokázalo osloviť aj cieľovku staršiu ako sú násťroční fanúšikovia youtuberov“, doplnil kreatívny riaditeľ Vlado Kurek.

Na realizácii Triad spolupracoval s agentúrou Oliver Agency.