Šikovné ruky slovenských ludzí: Dizajnový trh, aký na Slovensku nemá obdobu

Šikovné ruky slovenských ludzí: Dizajnový trh, aký na Slovensku nemá obdobu

Ak vám na Slovensku chýbala dizajnová výstava, respektíve trh, spojený s plnohodnotným gastronomickým menu, práve ste sa dočkali. Šikovné ruky slovenských ludzí sú prvým ročníkom takýchto dizajnových trhov na Slovensku a budú prebiehať v priestoroch Event Hall Malacky v dňoch 11.-12. novembra 2017 v čase od 10:00-18:00.

Zdroj: MMevent

 

Táto udalosť spája šikovných slovenských výrobcov, kvalitné produkty, nádych tradície i inovácie a lahodné gastronomické menu. Tešiť sa tiež môžete na kreatívnych slovenských dizajnérov, tradičné pokrmy v modernej slovenskej gastronómii a na príjemnú atmosféru.

Na týchto trhoch nájdete pestrý kolorit predajcov, ktorí používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby, výrobky pre dospelých i pre deti, do domácnosti i na skrášľovanie.

Vychutnajte si tieto dva víkendové dni, kde sa môžete inšpirovať, nakúpiť si krásne veci a potešiť sa dobrým jedlom.

Pozvanie na tieto trhy prijalo viac ako 40 predajcov a umelcov, ktorí budú ponúkať rôzne produkty z oblasti módy, kozmetiky, dekorácií a najrôznejších doplnkov. Jednotliví predajcovia budú postupne predstavovaní na stránke udalosti aj s krátkou vizitkou.

Vstup je pre všetkých zdarma!

 

 

Zdroj: Mmevent

Pridať komentár