Slovenská agentúra ako jediná priniesla netradičný live stream z roku 1973

Slovenská agentúra ako jediná priniesla netradičný live stream z roku 1973

Kreativita na sociálnych sieťach naozaj nepozná hraníc. Dôkazom toho je aj počin slovenskej agentúry, ktorá priniesla ako súčasť vianočnej kampane pre svojho klienta, netradičný a unikátny live stream. Bol z roku 1973.

Agentúra Socialists, ktorá sa venuje primárne komunikácii na sociálnych sieťach, príde vždy s niečím novým a netradičným. Ako iste vieme, live stream je v posledných mesiacoch na Facebooku veľmi populárny. Avšak, videli ste už niekedy live stream z roku 1973?

Presne o niečo podobné, sa pokúsila spomínaná agentúra pre klienta Zlatý Bažant, s ktorým pravidelne spolupracuje a má na starosti jeho komunikáciu práve na sociálnych sieťach. Nebolo to inak ani v prípade vianočnej kampane, ktorej hlavným motívom bol obľúbený Zlatý Bažant ’73.

 

Jediným videom tak „socialisti“ preniesli ľudí do atmosféry Vianoc roku 1973. A to všetko v živom prenose! Ich úlohou bolo uhádnuť, čo sa skrýva v Zlatobažantiom značkovom baliacom papieri priamo pod retro stromčekom.

Takmer 8 tisíc divákov s nimi virtuálne rozbaľovalo darčeky v roku 1973. Celých 41 minút strávených naživo v „dobe minulej“.

Originál video nájdete na tomto linku.

Musíme povedať, že sa nám tento kreatívny počin veľmi páčil. Agentúra Socialists opäť raz dokázala, že sú na sociálnych sieťach naozaj doma a dokážu pre svojich klinetov prinášať aj takéto netradičné riešenia. 

 

 

Zdroj: Socialists

 

Pridať komentár