Slovenskí umelci, ktorých sa oplatí sledovať na instagrame (4. časť)

Slovenskí umelci, ktorých sa oplatí sledovať na instagrame (4. časť)

Minulý týždeň sme ti predstavili ďalšiu várku ľudí, ktorých sa oplatí sledovať na Instagrame pre každodennú dávku inšpirácie. Dnes sú na rade ďalší, a rozhodne sa máš na čo tešiť.

Janka Barekova

Janka miluje fotografovanie, a tiež aj cestovanie, preto tieto dve záľuby spojila v jedno. Výsledok nájdete na jej instagramovom profile, ktorý je jedným slovom očarujúci. Ak sa rád necháš inšpirovať miestami, ktoré by si mal navštíviť, určite jej daj follow. Minimálne sa každý deň pokocháš skvelými fotografiami, z rôznych kútov sveta.

 

 

Wildflower

Ak si blázon do roztomilých ilustrácií a grafík, určite si nenechaj ujsť tento instagramový účet. Talentovaná Zuzana spolupracuje s viacerými slovenskými značkami, preto máš možnosť vidieť medzi prvými novinky, ktoré sa  ešte len chystajú.

 

Marek Mráz

Je chalanisko s obrovským talentom a jednoducho zapamätateľným rukopisom. Fanúšikov grafických ilustrácií určite poteší jeho tvorba.

 

Matúš Maťátko

Nie je medzi umelcami vôbec nový. Matúš sa venuje grafike, kresbe, maľbe, a tiež aj soche. Akonáhle zbadáte jeho diela, okamžite si ich zamilujete vďaka jeho špecifickému štýlu.

 

 

Lucia Jančárová

Ďalšia z talentovaných slečien, ktorej tvorba ťa nakopne, aby si tvoril konečne aj ty. Lucia je študentkou animácie a ilustrácie, a rozhodne jej to ide. Jej skicár je plný roztomilých kresieb postavičiek, ale aj zvierat, ktoré stoja za obzretie.

 

Čierne diery

Síce to nie sú umelci v pravom slova zmysle, ale vody instagramu jednoznačne svojimi príspevkami rozvírili.  Naozaj sa ich oplatí sledovať, dokážu vám zlepšiť náladu za pár sekúnd. Taktiež zvyknú pridávať videá a fotky z miest, ktoré práve navštevujú, takže zas raz budeš vedieť o niečom medzi prvými.

 

 

Budúci týždeň sa môžete tešiť na ďalších inšpiratívnych Slovákov z instagramu. Ak viete o niekom, kto v našm výbere nesmie chýbať, nechajte nám tipy v komentároch :-)

Pridať komentár