Svetlo a zvuk pre živú kultúru v novej Cvernovke. Pomôcť môžeš aj ty!

Svetlo a zvuk pre živú kultúru v novej Cvernovke. Pomôcť môžeš aj ty!

Kreatívne a kultúrne centrum nová Cvernovka bude miestom spoločenských diskusií a hudobných vystúpení. Nový kultúrny bod na mape Bratislavy na Račianskej ulici čoskoro otvorí svoje brány. Aby medzi účinkujúcimi a publikom mohla vzniknúť tá správna chémia, pomôžte nám zaobstarať tieto vzácne prvky – svetelnú, zvukovú a zatemňovaciu techniku.

 

Kreatívne a kultúrne centrum Nová Cvernovka

Je zlúčeninou jednotlivcov a profesionálov z oblasti kreatívneho priemyslu. Okrem zázemia pre umelecké ateliéry vytvára kultúrno-spoločenský priestor pre verejnosť. Zažijete tu diskusie, stand-upy, divadelné predstavenia, koncerty, afterparties, jam sessions či cestovateľské kino spojené s gastro zážitkami. Program priestoru sa rýchlo kultivuje. Už teraz sa chystá niekoľko zaujímavých akcií a v pláne je hosťovať aj stabilné podujatia Bratislavy ako PechaKucha, Biela noc či Odovzdávanie Národnej ceny za dizajn.

pôvodný priestor - zničené a schátrané laboratórium
Cvernovka

 

Ako autori projektu uvádzajú, Záleží nám na tom, aby ste u nás zažili ozajstnú plnohodnotnú kultúrnu a spoločenskú chémiu. Pomôžte nám s chýbajúcimi prvkami a zažite svetlo a zvuk na vlastnej koži na našich prvých podujatiach už túto jeseň.“

 

priestoru chýbajú vzácne prvky - zatemnenie, ozvučenie a svetlá
Cvernovka

Ak sa ti tento zámer páči, môžeš ho podporiť na stránke projektu.

Zdroj: startlab

Pridať komentár