Tablet na kreslenie cintiq pro 32 inch od Wacom je štyrikrát väčší ako iPad

Tablet na kreslenie cintiq pro 32 inch od Wacom je štyrikrát väčší ako iPad

Odpoveďou na dopyt profesionálnych umelcov, dizajnérov a ilustrátorov, spoločnosť Wacom rozširuje svoju ponuku tabletov o „cintiq pro“ . Disponuje obrovským kreatívnym grafickým displejom a perom, ktoré ponúkaja tvorcom digitálneho obsahu platformu s dostatočným priestorom a prirodzeným pocitom potrebným na vytvorenie jedinečných umeleckých a dizajnérskych projektov.

Zdroj: Wacom

Wacom rozširuje radu „cintiq pro“ určenú pre kreatívnych profesionálov hľadajúcich väčšie digitálne plátno, 32-palcový „cintiq pro“ sa pripája k predtým predstaveným 13 a 16 palcovým modelom a vytvára tak komplexný rozsah veľkostí. 32-palcový model je založený na 4K displeji s miliardou farieb a maximálnou presnosťou.

Edge-to-edge sklenené obrazovky otvárajú priestor pre neobmedzenú tvorivosť a produkciu. Noví členovia rodiny kreatívneho displeja a pera budú rásť nielen svojou veľkosťou, ale čo je ešte dôležitejšie, prinesú a predstavia aj bezkonkurenčnú technológiu „pro pen 2“ na veľkej obrazovke. So všetkým týmto digitálnym priestorom na zdokonalenie zručností kreslenia, „cintiq pro 32“ sa stavia do pozície nástroja snov.

Zdroj: Wacom
Zdroj: Wacom
Zdroj: Wacom
Zdroj: fubiz.net

Pridať komentár