Televízia JOJ ukázala všetkým divákom na Slovensku, ako hlboko je morálne dno

Televízia JOJ ukázala všetkým divákom na Slovensku, ako hlboko je morálne dno

Videli sme už množstvo reality show, či televíznych relácií nielen u nás, ale aj v zahraničí, no to čo sa dialo včera v hlavnom vysielacom čase na televízii JOJ nás doslova postavilo zo stoličky. Program „Take Me Out“ dokázal, že morálne dno nebolo dostatočne hlboko.

 

Zdroj: TV JOJ

Len pre upozornenie, túto reláciu sme sledovali len z čisto „profesijného“ hľadiska, kedže sme mali tušenie, že to nedopadne dobre. Avšak mýlili sme sa. Dopadlo to ešte horšie!

Zo začiatku sme nevedeli, či sa máme smiať alebo plakať. Formát, ktorý bol prevzatý zo zahraničia (ako XY ďalších relácii) bol však veľmi zle spracovaný a doteraz nechápeme ako sa niečo také mohlo objaviť v televízií. Úprimne ľutujeme moderátorov Jakuba Prachařa a Milana Zimnýkovala, ktorí sa na toto nechali nahovoriť

Len pre informáciu, relácia Take Me Out (v prekl. „zober ma na rande“) je akási „zoznamka“, kde 20 žien čaká na príchod jedného muža, ktorý má len pár sekúnd na to, ako ich zaujať. Ten si potom vyberie zo žien, ktoré prejavili o neho záujem. Zvyšok si už kľudne domyslite.

 

Možno si poviete, že na tom predsa nič nie je, no keby ste videli tú vzorku, ktorá bola veľmi „dôkladne“ vybratá na castingoch, ihneď pochopíte koľká bije. Nemáme samozrejme žiadne predsudky, no egocentrizmus, stupidita, či perverznosť u všetkých účinkujúcich by sa dala v danej miestnosti doslova krájať. Okrem toho počas relácie zaznelo niekoľko vulgarizmov, či narážok so sexuálnym podtónom, ktoré asi v hlavnom vysielacom čase nemajú čo robiť.

Dokážeme si samozrejme predstaviť, že pri takýchto typoch relácií, ide o čo najväčšiu „show“ a kontroverziu, no toto prekonalo už aj Farmu, ktorá dlhodobo viedla v tomto nelichotivom rebríčku.

Domnievame sa, že zúčastneným osobám musela byť ponúknutá „poriadne“ vysoká suma, kedže boli ochotní podstúpiť toto primitívne divadlo a byť súčasťou tejto televíznej katastrofy. Alebo sa stala niekde chyba?

 

 

Každopádne, určite si Take Me Out na svojich obrazovkách už nikdy nezapínajte, riskujete naozaj veľa! Sami sa z toho ešte teraz spamätávame.

 

 

 

Zdroj: TV JOJ