TimeFlip je kreatívnou odpoveďou na zlepšenie time manažmentu

TimeFlip je kreatívnou odpoveďou na zlepšenie time manažmentu

Ak hľadáš spôsob ako zlepšiť svoj time management, odpoveďou ti môže byť TimeFlip – dodecaherdon (teleso s 12 päťuholníkovými stenami) so zabudovanou aplikáciou, ktorá trekuje najdôležitejšie úlohy v tvojom pracovnom živote. Pozri sa ako to funguje.

Zdroj: TimeFlip

Moderné pracovisko je plné rozptýlení: e-mail, sociálne médiá, must-read články, napríklad o „Game of Thrones“ a ich nadchádzajúcej sérii.

Pokúšaš sa ich ignorovať a zostať produktívny, no štúdie ukazujú, že to napriek tomu nefunguje. Priemerný americký zamestnanec stráca päť hodín týždenne v práci len kvôli telefónu. Musíš vziať späť kontrolu nad svojim časom a našťastie existuje šikovný nový nástroj, ktorý ti môže pomôcť: TimeFlip jednoduché zariadenie na trackovanie času a appka.

Pozri sa ako to funguje:

TimeFlip je fyzická plastová matrica s 12-timi stranami, ktorá pracuje s príslušnou mobilnou aplikáciou. Každá strana má priradenú bežnú aktivitu, ako je e-mail alebo sociálne médium. Kedykoľvek chceš začať stopovať aktivitu, obráť ju na danú stranu, s aktivitou smerom nahor a aplikácia začne automaticky stopovať. Keď dokončíš prvú aktivitu a budeš chcieť prejsť k druhej činnosti, jednoducho otoč kocku na druhú činnosť a aplikácia ju začne automaticky stopovať.

Či už si inžinier, právnik alebo freelancer, je to skvelý nástroj na sledovanie efektivity tvojho času.

Cena tohto zariadenia je 60 amerických dolárov. TimeFlip s aplikáciou, bohužiaľ, ešte nie sú dostupné na Slovensku, no veríme, že tomu tak bude čoskoro.

Zdroj: mashable.com