Top 5 instagramových profilov slovenských reklamiek (pokračovanie)

Top 5 instagramových profilov slovenských reklamiek (pokračovanie)

Po prvej várke Top 5 Instagram profilov ste sa nás v komentároch na Facebooku pýtali, prečo sme nepísali aj o instagramových profiloch agentúr Elite Solutions, prípadne PS: Digital. Odpoveď je jednoduchá, lebo nie vždy je dobré vybaliť všetko naraz! A tak vám prinášame pokračovanie.

Zdroj: Instagram

Elite Solutions

Druhú Top 5 otvára Elite Solutions, ktorá je fullservisová reklamná agentúra  s tímom marketérov a kamarátov v jednom. Tvoria online, vymýšľajú offline a milujú nové technológie. Na Instagrame so svojimi followermi zdieľajú svoju prácu, radosti agentúrneho života a samozrejme aj zábavu.

Za február to vyhral Slavo 💪#makačMesiaca @dyslektik #slavaSlavovi

A post shared by elitesolutions (@elitesolutions) on

PS: Digital

Táto agentúra sa prezentuje ako „Your digital marketing guide“. Čiže kvázi tvoj sprievodca digitálnym marketingom. Na Instagrame zdieľa hlavne agentúrny život, zákulisie kampaní, ale napríklad aj samotného Petra Šeba, od ktorého je odvodený aj samotný názov agentúry.

MUW Saatchi & Saatchi

MUW Saatchi & Saatchi ako spoločnosť tvoriaca „lovemarks“. Na svojom profile prezentuje život agentúry a ľudí v nej pôsobiacich, prepojený ich prácou, úspechmi, ale aj dávkou humoru.

Zaraguza

Túto agentúru asi netreba zvlášť predstavovať, možno len spomenúť, že ide o fullservisovú agentúru, ktorá vytvára multichannel kampane. Na jej Instagrame nájdeš hlavne backstage kampaní, ľudí tvoriacich Zaraguzu, ale aj vtipné posty.

Klop klop… Kto tam? Peto, čo už musí 🏇

A post shared by ZARAGUZA (@zaraguza) on

Digitask

Digitask je ďalšou fullservisovou agentúrou, ktorej obľúbenou farbou je rozhodne zelená. Do tejto farby je ladený aj jej instagramový profil, ktorý je okrem zelenej, plný ľudí z agentúry, ich práce a zábavy. A nezabudnite, pracuje u nich aj Joe Trendy, ktorý miluje kolu a pizzu.

Zdroj: Instagram