Twiins zverejnili klip k seriálu Milenky a je jeden z lepších

Twiins zverejnili klip k seriálu Milenky a je jeden z lepších

Twiins naspievali skladbu k úspešnému slovenskému seriálu Milenky, ktorý na svojich obrazovkách vysiela Markíza. V priebehu týchto dní k skladbe predstavili aj videoklip, v ktorom spevácke duo pôsobí oproti minulosti elegantne a nevyzývavo.

Skladbu s názvom Our Own Paradise vytvoril producent Mikea Lesirge. Ten v minulosti spolupracoval aj s hviezdami ako Beyoncé, Craig David, Sam Smith, Cee-Lo Green.

Režisérom videoklipu je Michal Nemtuda. V sekciách, v ktorých vystupujú speváčky, režisér využil hru so svetlom, projekciu motýľov a fosforeskujúci make-up. Veľkú časť videoklipu tvoria aj zábery zo seriálu Milenky, v ktorom Daniela s Veronikou alternujú v úlohe Lindy. Videoklip má na Youtube momentálne viac ako 44-tisíc zhliadnutí.

„Keď sme skladbu Our Own Paradise počuli po prvýkrát, jednoznačne si nás získala,“ povedali speváčky dua Twiins. „Je to iná hudobná produkcia, ako sú naši fanúšikovia zvyknutí, no ich reakcie na úvodné ukážky na našich profiloch nás presvedčili, že ideme správnym smerom,“ dodávajú.

„Speváčky z dua Twiins si v seriáli zahrali rolu Lindy a z ich vlastnej iniciatívy vznikol klip – cover verzia songu „Our Own Paradise“, ktorá je použitá v seriáli. Takúto spoluprácu vnímame pozitívne, ako posilnenie proma k seriálu,“ dopĺňa PR manažérka Markízy, Michaela Šuľáková

Seriál Milenky bol prvýkrát odvysielaný 3. marca a momentálne už štartuje jeho druhá seria s novými šiestimi dielmi. V cieľovej skupine 12-54 seriál minulý týždeň zaznamenal rating 7,5 percenta a trhový podiel 21,6 percenta.

 

Režisérom seriálu Milenky je Jakub Kroner a hlavné hrdinky seriálu hrajú Tatiana Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Antónia Lišková.

Čo sa týka hudobnej zložky, speváčky Twiins neboli jediné, ktoré sa na seriáli podieľali. Titulnú skladbu seriálu s názvom Akoby vytvorili slovenskí Fallgrapp.