Vybrali sme najlepšie tričká od slovenských dizajnérov, v ktorých budeš neprehliadnuteľný

Vybrali sme najlepšie tričká od slovenských dizajnérov, v ktorých budeš neprehliadnuteľný

Zabudni na módu z reťazcov a pridaj sa k ľuďom, ktorí preferujú udržateľnú módu. Slovensko sa pýši viacerými značkami, ktoré ti ponúknu kvalitu za prijateľnú cenu a ešte k tomu aj skvelý dizajn. Poď sa s nami pozrieť na náš výber.

Kompot

Snáď najväčší predajca, čo sa týka originálnych tričiek. Pochybujeme, že ešte tieto trvanlivé tričká nepoznáš. A ak nie, tak to rýchlo naprav. Nájdeš tu motívy od Čistej duše, Kundy Crew a mnoho iustrátorov a kreatívcov zo Slovenska. Či už chceš nosiť milý, folklórny motív alebo sarkastický nápis, tu si prídeš na svoje.

Kompotova trikolóra. 💗💛💚#kompotsk #laurinska19 #ceskosLOVEnsko

A post shared by Kompot.sk (@kompotsk) on

Mamke originals

Pod zaujímavým názvom sa nachádzajú minimalistické tričká s ironickými odkazmi ako napríklad: „Lepšia ako tvoja frajerka“ alebo „Mám vieš kde“. Veď prečo by sme mali nosiť na tričkách anglické nápisy, keď slovenčina je taký pekný jazyk.

Našu ambasádorku @nikolauhlar poznáte? 🖤#mamke #dnesnosim #slovakgirl

A post shared by Mamke (@mamkesk) on

Artha

Trochu alternatívnejšia značka, ale možno ho nebude mať na sebe každý koho stretneš. Projekt má pod palcom Igor Hanečák a na tričkách, ktoré vytvára sú otlačené ručne robené grafiky vyryté do linorytu, ktorými sú potláčané tričká z kvalitnej, nefarbenej bavlny.

Optimista

Ak si stále usmiaty a máš rád farby, značka ako stvorená pre teba. V prípade, že máš neustále frflajúceho kamoša, podaruj mu niečo od značky Optimista. Lepšie, akoby si mal frflať na neho aj ty.

Kukajtu

Pod touto značkou nájdeš rôzne tričká so zaujímavými motívmi od čerešničiek až po nejaké pre milovníkov hokeja.

Zdroj: kukajtu.com
Zdroj: kukajtu.com

Huncút

Sú trička s trochu inými nápismi, ako sme zvyknutí. Ako ti nahovára aj názov, na tričkách nájdeš roztopašné nápisy. Všetky sú samozrejme robené ručne.

Fake Loyalty

Značka inšpirovaná tattoo kultúrou ti na tričkách prináša kvalitne spracované motívy. Nemusíš však byť potetovaný od hlavy po päty, aby si mohol tieto tričká nosiť. Hlavným cieľom značky je odlíšenie sa od mainstreamu.

Popular

Značka už funguje niekoľko rokov. Tvoria ich s láskou k elektronickej hudbe a grafickému dizajnu.

@urbanmarketsk jarná edícia otvorená! Klasicky s pohárom ružového vínka pripíjam na dni, ktoré nás spoločne na fakulte #STU v Bratislave čakajú🍷😍 Je tu opäť raz veľa veľa krásnych vecí, úžasný sprievodný program, nádherní ľudia všade navôkol a dobré jedlo&káva&drinky 😂🍸••• S našimi vecami Vás čakáme na druhom poschodí, v miestnosti ktorá sa nachádza hneď oproti schodisku 💪🏻🙋🏼 (keď vojdete hlavným vchodom, pôjdete doprava po schodoch;) ••• Ako vidíte na sebe mám našu najhorúcejšiu novinku – celopotlačené tričko s návrhom od Danky Olejníkovej💜 Okrem tohto unisex trička v príjemnom predĺženom strihu, máme ešte ďalšie dve novinky pre dospelákov a celú #popularkids kolekciu! 🙆🏼 Prídite Nás pozrieť, zastaviť sa na kus reči a nakúpiť, čo Vám padne do oka;) Tešíme sa! #urbanmarket tento piatok-nedeľa🙋🏼 #gopopular #popularfashionmusicdesignbrand #populardesignstudio #populardesignslovakia #slovakbrand #slovakia #graphicdesign #designer #michalrafaj #danielaolejnikova #popularisland #Bratislava @michalrafaj

A post shared by POPULAR design & music brand (@popular_design_slovakia) on