Z vedenia agentúry Visibility odchádzajú dvaja ľudia

Z vedenia agentúry Visibility odchádzajú dvaja ľudia

Vo vedení agentúry Visibility sa udiali vedúce personálne zmeny. Júlia Micháleková opúšťa agentúru z pozície managing directorky a Marek Šulík z pozície strategy directora. Obaja odchádzajú ku koncu mája po 8 rokoch.

Zdroj: Vladimír Škuta, Visibility

Júlia Micháleková prechádza po 8 rokoch na stranu klienta a ako sama uviedla: „Milujem túto firmu, však som ju pomáhala budovať. Milujem ľudí, slobodu, kultúru a atmosféru u nás. Vytvorili sme niečo unikátne. Pre mňa však nastal čas prijať novú výzvu a po 8 rokoch sa posunúť do inej firmy”.

Rovnako po 8 rokoch odchádza aj Marek Šulik, ktorý sa chce venovať mimoagentúrnym aktivitám a freelancovaniu. Ako hlavný dôvod uvádza potrebu posunúť sa profesijne a odborne ďalej. Ďalej dodáva: „Príležitosť na rozvoj vidím v komplexnejšej práci pre menší počet klientov, ako mám v súčasnosti vo Visibility”.

Juraj Sasko, spolumajiteľ a CEO sa opäť ujme vedenia firmy a dodáva:  „Júlia a Marek boli s Visibility od jej začiatkov. Rástli sme spoločne a ja osobne im vďačím za veľa po profesijnej aj osobnej stránke. Na druhej strane chápem, že sa chcú posunúť niekam ďalej. Budem im držať palce v čomkoľvek, čo budú v budúcnosti robiť”.

Juraj ešte uviedol, že agentúra sa neustále vyvíja a rastie. „Nakoľko som stále jej súčasťou, rozhodol som sa dočasne zostať v pozícii CEO a prevziať časť agendy aj po odchádzajúcej Júlii, je to aktuálne najlogickejší krok,“ uzatvára.

Zdroj: spracované podľa informácii TS Visibility